Turtle Wax Redline Wheel Cleaner

1190 Lek

Në magazinë

52811

SKU: 52811 Kategoritë: , ,

Përshkrimi

• Turtle Wax Redline Wheel Cleaner është një pastrues unik i disqeve me pH neutral që në mënyrë aktive kthehet në ngjyrë të kuqe ndërsa pastron pluhurin e ferrotave.

• Spërkateni dhe prisni ndryshimin e ngjyrës, më pas lajeni për të hequr të gjitha papastërtitë.

• Formula jo acide është e sigurt për të gjitha aliazhet dhe mund të lihet për shumë më gjatë se pastruesit agresiv me bazë acide ose alkaline.

• Nuk kërkon larje të fortë.

• Kapaciteti 500 ml.


Mënyra e përdorimit

• Spërkateni mbi disqe.

• Lëreni për 3-5 minuta që të depërtojë plotësisht. Shkuma do të fillojë të bëhet e kuqe, duke u errësuar ndërsa pastrohet.

• Fërkojeni me një furçë dhe më pas shpëlajeni me ujë të bollshëm.

Shënim: Shpëlarja me presion zvogëlon nevojën për të fërkuar me furçë. Për njollat e forta aplikojeni përsëri.

Ref: 52811

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Turtle Wax Redline Wheel Cleaner