Turtle Wax Scratch Repair & Renew

1290 Lek

Në magazinë

50935

SKU: 50935 Kategoritë: ,

Përshkrimi

• I vetmi produkt gërvishtës me teknologjinë heal & seal. Formuluar për të hequr në mënyrë të sigurt gërvishtjet e lehta dhe të thella, transferimin e bojës, shenjat e ujit dhe më shumë.

• Heq gërvishtjet e lokalizuara dhe rrëshira mbrojtëse depoziton një pengesë për restaurimin e përhershëm të bojës

• Vuloset në bojën e restauruar për të siguruar mbrojtje afatgjatë.

• Rezultatet nuk do të fshihen, ndryshe nga produktet e tjera.

• Mund ta përdorni me dorë ose me makineri.

• Kapaciteti 207 ml.


Mënyra e përdorimit

Për përdorim me dorë:

• Hidhni një sasi të vogël në një aplikues ose një peshqir të pastër mikrofibër.

• Fërkojeni butësisht me lëvizje rrethore mbi gërvishtjen për 30 sekonda.

• Riaplikoni derisa të arrihen rezultatet e dëshiruara.

• Përfundoni duke e fshirë lehtë me një peshqir mikrofibër.

Për përdorim me makineri:

• Shpërndani një sasi të vogël në sfungjerin e makinerisë.

• Përdoreni me 1500 RPM dhe presion të lehtë.

• Riaplikoni sipas nevojës derisa të hiqen gërvishtjet.

• Fshijeni me një peshqir mikrofibër të thatë ose të lagur për të hequr produktin e tepërt.

Shënim: Për rezultate më të mira, aplikojeni në një sipërfaqe të freskët dhe të pastër. Provojeni fillimisht në një zonë që nuk bie në sy.

Ref: 50935

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Turtle Wax Scratch Repair & Renew