Turtle Wax Wet N Black Tyre Dressing

1190 Lek

Në magazinë

51801

SKU: 51801 Kategoritë: ,

Përshkrimi

• Turtle Wax Wet N Black Tire Dressing ofron shkëlqim të menjëhershëm, mbrojtje afatgjatë dhe goma më të zeza, të gjitha në një hap të shpejtë dhe të lehtë.

• Formulë 100% silikoni insolvent i mbushur me pigment të zi, siguron kohë tharjeje të shpejtë, kështu që automjeti është gati për të vozitur menjëherë.

• Ofron shkëlqim të menjëhershëm dhe afatgjatë të gomave.

• Aplikimi është i thjeshtë dhe i lehtë, thjesht spërkateni dhe largohuni.

• Kapaciteti 500 ml.


Mënyra e përdorimit

• Tundeni mirë shishen para përdorimit.

• Spërkatni gomat të paktën 10-15 cm nga sipërfaqja.

• Lëreni të thahet në mënyrë natyrale.

Ref: 51801

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Turtle Wax Wet N Black Tyre Dressing