Turtle Wax Wet N Black Tyre & Trim Gel

1290 Lek

Në magazinë

53144

SKU: 53144 Kategoritë: ,

Përshkrimi

• Turtle Wax Wet N Black Trim & Tire Gel rikthen si gomat ashtu edhe pjesët plastike në pamjen e tyre origjinale të zezë.

• Përzierja e silikoneve dhe tretësve siguron që shkëlqimi i thellë të zgjasë për javë të tëra në kushtet më të vështira të motit.

• Frenuesit UV mbrojnë sipërfaqet nga tharja, zbehja dhe plasaritja.

• Formulimi rezistent ndaj ujit jep rezultate të mahnitshme qëndrueshmërie që zgjasin për javë të tëra!

• I përshtatshëm për të gjitha veshjet e jashtme plastike, gome, vinyl dhe goma.

• Formula e xhelit viskoz për ngjitje maksimale dhe aplikim të lehtë pa pika.

• Kapaciteti 300 ml.


Mënyra e përdorimit

• Tundeni mirë shishen dhe aplikoni një sasi të vogël në një aplikues sfungjeri ose një leckë të butë.

• Me lëvizje rrethore aplikoni xhelin rreth gomës derisa të mbulohet plotësisht.

• Lëreni të thahet për rreth 3 minuta për një shkëlqim të lartë, përfundim të zi të thellë ose fshijeni me një leckë mikrofibër të lagur për një shkëlqim saten.

Ref: 53144

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Turtle Wax Wet N Black Tyre & Trim Gel