Turtle Wax Zip Wax Car Wash & Wax

590 Lek

Në magazinë

Krahaso
  • Turtle Wax Zip Wax Car Wash and Wax 500ML është një larës dhe dyll super i koncentruar që pastron butësisht papastërtitë e rrugës duke e lënë makinën tuaj të shkëlqejë e pastër.
  • Formula super e koncentruar pastron thellë, shkëlqen dhe shton dyllin e shkelqimit.
  • Pastron vajrat dhe papastërtitë e rrugës nga të gjitha sipërfaqet e jashtme.
  • Dylli i shtuar Carnauba lë pas një shtresë të papërshkueshëm nga uji.

Menyra e perdorimit

  • Shtoni një kapak në një kovë të pastër dhe mbusheni me ujë.
  • Shpëlajeni makinën fillimisht për të hequr papastërtitë e medha, më pas aplikoni shkumën me një sfungjer ose me leckë dore.
  • Shpëlajeni me ujë të bollshëm dhe shikoni largimin e pikave të ujit. Pastroni ujin e mbetur me një peshqir për një përfundim të përsosur.
  • Shmangni rrezet e diellit direkte dhe sipërfaqet e nxehta, mos i lini pikat të thahen në sipërfaqe, shpëlajini ndërsa pastroni nëse keni nevojë. Graviteti është miku juaj! Filloni nga çatia dhe shkoni poshtë, në këtë mënyrë pjesa e poshtme e makinës suaj kalon më gjatë në shkumë.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Turtle Wax Zip Wax Car Wash & Wax