Turtle Wax Zip Wax Pro Wash And Wax

2990 Lek

Në magazinë

SKU: 53653 Kategoritë: ,
  • Formula super e koncentruar pastron thellë, shkëlqen dhe shton dyllin e breshkës.
  • Pastron vajrat dhe papastërtitë e rrugës nga të gjitha sipërfaqet e jashtme.
  • I le automjetet pa vija dhe të shkëlqejnë pas çdo aplikimi.
  • 5 Litra

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Turtle Wax Zip Wax Pro Wash And Wax