Vaj Kambio Slovenoil ATF II

790 Lek103000 Lek

Qartë
Krahaso
SKU: 843242-1 Kategoritë: ,

Leng hidraulik cilesor per transmisione automatike dhe sisteme hidraulike te automjeteve motorrike

I pershtatshem per:

 • GM IID / GM Type A Suffix A
  MAN 339 Type L2 / V1 / Z1 /
  MB-Approval 236.3
  VOITH H55.6335.XX
  Volvo 97335/97325
  ZF TE-ML 04D / 05L / 09 / 11A / 21L / 14A / 17C / 21L

Informacion shtesë

Kapaciteti

1 Liter, 10 Litra, 205 Litra

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Vaj Kambio Slovenoil ATF II

790 Lek103000 Lek

Shto në Shportë