Vaj Kamio Slovenoil ATF Suffix A

690 Lek5000 Lek

SKU: 843242 Kategoritë: ,

Leng hidraulik cilesor per transmisione automatike dhe sisteme hidraulike te automjeteve motorrike

I pershtatshem per:

  • GM Tasa
  • Volvo 97325

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Vaj Kamio Slovenoil ATF Suffix A

690 Lek5000 Lek

Shtoje në shportë