Vaj Motorri Castrol Magnatec Professional 5W-40 OE

1290 Lek

Në magazinë

SKU: 073359 Kategoritë: ,

Vaji i motorit 5W-40 është jashtëzakonisht i adaptueshëm, duke trajtuar një gamë të gjerë temperaturash dhe duke ruajtur efikasitetin e tij si në temperaturat e ulëta të dimrit ashtu edhe kur punon në mjedise më të nxehta.

I pershtatshem per:

Sae 5W-40; Acea C3; Api SN/CF

  • Fiat 9.55535-S2
  • Ford Wss-M2C917-A
  • Mercedes-Benz 229.31/229.51
  • VW 50500/ 50501

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Vaj Motorri Castrol Magnatec Professional 5W-40 OE