Vaj Motorri Castrol Magnatec 5W-30 A5

1290 Lek

Në magazinë

SKU: 130547 Kategoritë: ,

Vaji i motorit 5W-30 është jashtëzakonisht i adaptueshëm, duke trajtuar një gamë të gjerë temperaturash dhe duke ruajtur efikasitetin e tij si në temperaturat e ulëta të dimrit ashtu edhe kur punon në mjedise më të nxehta.

I pershtatshem per:

Sae 5W-30; Acea A5/B5; Api SN/CF; Ilsac GF-4

  • Ford WSS-M2C913-C / WSS-M2C913-D

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Vaj Motorri Castrol Magnatec 5W-30 A5