Vaj Motorri Castrol Magnatec Professional 10W-40 A3

1090 Lek

Në magazinë

SKU: 073083 Kategoritë: ,

Vaji i motorit 10W-40 është jashtëzakonisht i adaptueshëm, duke trajtuar një gamë të gjerë temperaturash dhe duke ruajtur efikasitetin e tij si në temperaturat e ulëta të dimrit ashtu edhe kur punon në mjedise më të nxehta.

I pershtatshem per:

Sae 10W-40; Acea A3/B3, A3/B4; Api SN

  • Merecedes-Benz 226.5
  • Renault Rn 0700 / 0710
  • VW 50101 / 50500
  • Fiat 9.55535-D2 / 9.55535-G2

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Vaj Motorri Castrol Magnatec Professional 10W-40 A3