Vaj Motorri Castrol GTX 5W-40 A3/B4

1190 Lek

Në magazinë

SKU: 075452 Kategoritë: ,

Vaji i motorit 5W-40 është jashtëzakonisht i adaptueshëm, duke trajtuar një gamë të gjerë temperaturash dhe duke ruajtur efikasitetin e tij si në temperaturat e ulëta të dimrit ashtu edhe kur punon në mjedise më të nxehta.

I pershtatshem per:

Acea A3/B3, A3/B4; Api SM/CF; Bmw longlife-01

  • Mercedes-Benz 229.3
  • Renault 0700 / 0710
  • VW 50200 / 50500

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Vaj Motorri Castrol GTX 5W-40 A3/B4