Vaj Motorri Castrol Edge 5W-30 C3

1590 Lek

Në magazinë

SKU: 080388 Kategoritë: ,

Vaji i motorit 5W-30 është jashtëzakonisht i adaptueshëm, duke trajtuar një gamë të gjerë temperaturash dhe duke ruajtur efikasitetin e tij si në temperaturat e ulëta të dimrit ashtu edhe kur punon në mjedise më të nxehta.

I pershtatshem per:

Sae 5W-30; Acea C3; Api SN/CF

  • Mercedes-Benz 229.31 / 229.51
  • Renault 0700 / 0710
  • VW 50500 / 50501

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Vaj Motorri Castrol Edge 5W-30 C3