Vaj Motorri Castrol Edge 5W-30 LL

1690 Lek

Në magazinë

SKU: 111617 Kategoritë: ,

Vaji i motorit 5W-30 është jashtëzakonisht i adaptueshëm, duke trajtuar një gamë të gjerë temperaturash dhe duke ruajtur efikasitetin e tij si në temperaturat e ulëta të dimrit ashtu edhe kur punon në mjedise më të nxehta.

I pershtatshem per:

Sae 5W-30; Acea C3

  • Mercedes-Benz 229.31 / 229.51
  • Porsche C30
  • VW 50400 / 50700

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Vaj Motorri Castrol Edge 5W-30 LL