Vaj Motorri Castrol Edge Turbo Diesel 5W-40

1490 Lek

Në magazinë

SKU: 077098 Kategoritë: ,

Vaji i motorit 5W-40 është jashtëzakonisht i adaptueshëm, duke trajtuar një gamë të gjerë temperaturash dhe duke ruajtur efikasitetin e tij si në temperaturat e ulëta të dimrit ashtu edhe kur punon në mjedise më të nxehta.

I pershtatshem per:

Sae 5W-40; Acea C3; Api SN/Cf

  • Fiat 9.55535-s2
  • Ford WSS-M2C917-A
  • Mercedes-Benz 229.31 / 229.51 / 226.5
  • Renault rn0700 / 0710
  • VW 50500 / 50501

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Vaj Motorri Castrol Edge Turbo Diesel 5W-40