Vaj Motorri Mobil-1 5W-30

1690 Lek

Në magazinë

SKU: 869423 Kategoritë: ,

Mobil 1 ESP 5W-30 është projektuar për të ndihmuar në ofrimin e performancës dhe mbrojtjes së jashtëzakonshme në lidhje me kursimin e karburantit.

I pershtatshem per:

Acea C2/C3; Api SN/SM

  • Mercedes-benz 229.31 / 229.51 / 229.52
  • VW 504 00 / 507 00
  • Porsche C30
  • Peugeot/Citroen B71 2290 / B71 2297

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Vaj Motorri Mobil-1 5W-30