Vaj Zinxhiri Slovenoil 100

590 Lek

Në magazinë

Krahaso
SKU: 800924-1-1-1-1-2-1 Kategoritë: ,
  • Vaj zinxhiri per motorsharrat me benzine, elektrike apo me bateri.
  • Prodhuar në bazë të cilësisë, vajra minerale të rafinuar dhe aditivë për reduktimin e konsumit, frenues korrozioni dhe aditivë për kapje më të mirë të sipërfaqes metalike.
  • 1 Liter

Informacion shtesë

Kapaciteti

1 L, 205 L, 4 L, 60 L

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Vaj Zinxhiri Slovenoil 100