Turtle Wax Wheel Cleaner

890 Lek

Në magazinë

52819

SKU: 52819 Kategoritë: , ,

Pershkrimi

Pastruesi i rrotave Turtle Wax heq me shpejtësi papastërtitë nga të gjitha rrotat, për një shkëlqim si të ri

  • Formulimi acidik heq pluhurin e djegur, katranin dhe papastërtitë e rrugës
  • Agjentët anti UVB parandalojnë zbehjen dhe plasaritjen e pjesëve të brendshme.
  • Nuk do të dëmtojë ferrotat ose gomat

Menyra e perdorimit

  • Spërkateni mbi diskun e rrotes
  • Përzieni me një furçë rrotash
  • Shpëlajeni pas 30 sekondash

Kujdes ! 

Në rrota më të mëdha pastroni gjysmë rrote njehere. Mos e përdorni në rrota të nxehta ose nëse llaku është dëmtuar. Jo i përshtatshëm për rrota të veshura me krom ose çelik inox. Nëse keni dyshime, provoni fillimisht në një zonë të vogël.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Turtle Wax Wheel Cleaner