Work Stuff Clean Hands Tire Applicator

650 Lek

Në magazinë

Krahaso

Përshkrimi

• Aplikues me dorezë plastike për nxirjen e gomave.

• Forma ergonomike përshtatet në mënyrë të përkryer në dorë.

• Kapaku parandalon tharjen e sfungjerit dhe e bën më të lehtë ruajtjen e produktit. Ndihmon gjithashtu për të mbajtur papastërtitë jashtë.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Work Stuff Clean Hands Tire Applicator