Work Stuff Gentleman Basic 5xPack Purple

4000 Lek

Në magazinë

  • Mikrofibër për pastrimin dhe kujdesin e elementëve të ndryshëm në makinë.
  • E përkryer për lyerje me dyll, aplikimin e veshjeve, përdorimin e Quick Detailers dhe punime të tjera brenda dhe jashtë makinës.
  • Gentleman Basic ka një material të sheshtë në njërën anë dhe një material me gëzof nga ana tjetër.Falë kësaj, ju mund ta aplikoni produktin me njërën anë dhe më pas ta pastroni tërësisht me anën tjetër.
  • 40×40 cm
  • Paketim X5 cope

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Work Stuff Gentleman Basic 5xPack Purple