Work Stuff Handy Leather Brush

1000 Lek

Në magazinë

Përshkrimi

• Furçë profesionale për pastrimin e tapicerisë dhe elementëve të tjerë të lëkurës.

• Furça është e rehatshme për t’u përdorur falë formës ergonomike me kapje të lehtë.

• Një përzierje e zgjedhur siç duhet qimesh (30% natyrale, 70% sintetike) është efektive dhe në të njëjtën kohë e butë për lëkurën.

• E punuar me dru natyral ahu.

Vetëm klientët e regjistruar që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një koment.

Vlerësime

Nuk ka ende komente.

Menu

Work Stuff Handy Leather Brush