28″ Max Biçikleta City Classic White

25,990 L

Krahaso
Kategoria:

Përshkrimi

Kjo bicikletë  klasike 28″ është  dizenjuar për të  ju dhënë  kënaqësi dhe komoditet gjatë  ecjes nëpër qytet.Pasqyron një  stil të  vecantë  me elementet e vecantë  që e karakterizojnë  me një  trup material celiku, disqe alumin dhe pedale alumini.Sistem transmisioni me 6 shpejtësi, i cili ofron një  transmision të shpejtë  dhe të saktë.Kjo biçikletë  ka një  peshë  17 kg dhe një  ngjyrë  silver.

  • Rrota : 28″
  • Struktura : Celik
  • Pedalet : Alumini
  • Pesha : 17 Kg

 

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “28″ Max Biçikleta City Classic White”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Dismiss