Vaj per makina 10W-40

790 L

NM Power SAE 10W-40

API: CF/SL, ACEA: A3/B4-04 , ACEA: C3-07 , MB-Approval 229.1, VW 505.00, VW 501.01

Vaji për motor, pjesërisht sintetik I kualitetit të lartë për shumë përdorime për lyerje të motorëve dizel dhe benzin me ose pa mbushje turbo. Siguron zgjatjen e intervalit të ndrrimit.

10w-40 1Liter, 10w-40 5Litra, 10w-40 60Litra, 10w-40 205Litra

Kategori:

Përshkrim

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Vaj per makina 10W-40”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Mos e merr parasysh