Aparat Dëgjimi Elektronik

3,490 L

S’ka stok

Përshkrimi

• Pajisje elektronike që bën të lehtë dëgjimin për njerëzit kur kanë një humbje të dëgjimit natyral.
• Ky aparat përbëhet nga një mikrofon, një përforcues dhe një marrës.

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Aparat Dëgjimi Elektronik”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Mos e merr parasysh