Aparat Kunder Gerhitjes

790 L

Përshkrimi

– Qe tashme te mos shqetesoheni nga gerhitjet gjate nates!
– Ndertuar nga material silikoni i padëmshëm dhe i butë për tu vendosur në hundë duke mos shkaktuar aspak shqetesime,
– Lehtësimi i gërhitjes dhe kongjestioni i hundës për t’ju dhënë një gjumë të mirë dhe frymëmarrje të qetë.
– Cilesore dhe teper efektive.

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Aparat Kunder Gerhitjes”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Mos e merr parasysh