Aromatizues Ajri Për Makinë

1,390 L

– Aromatizues për makinën me nje dizajn unik për një aromë të freskët që zgjat
– Me 5 pako me aroma që zgjasin deri në 2 vjet.
– I lehtë për tu vendosur dhe i sigurt.
– E përshtatshme për të gjitha llojet e makinave

Kategoria:

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Aromatizues Ajri Për Makinë”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Mos e merr parasysh