Aromatizues Ajri Për Makinë

1,490 L

Krahaso
Kategoria:

Përshkrimi

– Aromatizues për makinën me nje dizajn unik për një aromë të freskët që zgjat
– Me 5 pako me aroma që zgjasin deri në 2 vjet.
– I lehtë për tu vendosur dhe i sigurt.
– E përshtatshme për të gjitha llojet e makinave

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Aromatizues Ajri Për Makinë”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Dismiss