Aromatizues Makine

1,490 L

Kategoria:

Përshkrimi

• Përmasë super e vogël unike si perlë.
• Material metalik cilësor i durueshëm ndaj përdorimit.
• Eleminon komplet aromën e keqe.
• Paketimi përmban 4 rimbushje.
• Dizenjim i veçantë që e qarkullon aromën në të gjithë makinën.
• Aroma është e shëndetshme dhe e sigurt për tu përdorur në prani të fëmijëve dhe grave shtatzëna.
• Nuk përmban alkool, gjë që e bën të sigurt përdorimin edhe në rreze të forta të diellit pa shkaktuar ndonjë ndezje.
• Aroma zgjat shumë saqë një rimbushje mund t’ju aromatizojë makinën për 6 muaj.
• Përdorim i lehtë dhe praktik, mjafton një shtypje për ta hapur dhe për 5 sekonda mbush makinën me aromë të freskët natyrale.

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Aromatizues Makine”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Mos e merr parasysh