Aromatizues Për Makinë

1,390 L

Kategoria:

Përshkrimi

🔸 Parfum aromatizues për makinën me kristale zeoliti.
🔸 Së bashku me shishen jane edhe 3 pako me aroma: portokall, kolonjë dhe lule
🔸 Përmasë e vogël dhe shumë kompakte.
🔸 Aromë e këndshme që zgjat.
🔸 Pamje luksoze që shkëlqen dhe e denjë për çdo makinë.
🔸 Kapse prej silikoni të butë që nuk dëmton grilën e ventilatorit dhe siguron një kapje të fortë.

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Aromatizues Për Makinë”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Mos e merr parasysh