BASEUS Aromë Për Makinë Në Formën E Majmunit.

1,490 L

Përshkrim

 

  • Aromë për makinë në formën e majmunit.
  • Nuk ka nevojë të shtoni vaj esencial në të.
  • Mund ta përdorni edhe si një zbukurim, të shtoni argëtimin në jetën tuaj duke shijuar një erë të mirë.
  • Materiali TPE, elastik, i fortë dhe i qëndrueshëm.
  • Mund të instalohet lehtësiht në makinë.
  • Madhësia: 170 x 106mm (Max).

 

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “BASEUS Aromë Për Makinë Në Formën E Majmunit.”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Mos e merr parasysh