BASEUS Purifier Për Makinë

2,990 L

Krahaso

Përshkrimi

 

  • Dizajn elegant.
  • Aromë natyrale e freskët.
  • Nuk përmban substanca toksike, është i sigurt për gratë shtatzëna dhe foshnjat.
  • Shpërndan në mënyrë të barabartë një aromë natyrale në çdo cep të makinës.
  • Materiali: aliazh alumini.
  • Kapaciteti: 100ml.
  • Madhësia: 152 x 70mm.

 

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “BASEUS Purifier Për Makinë”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Dismiss