Bastun Me Drite LED 

2,490 L

Bastun Me Drite LED
Ju ofrojme shoqeruesin tuaj me te mire, Bastunin Besnik i cili do t’ju ndihmoje shume, qendron vete ne kembe edhe pa e mbajtur ju fale dizajnit me tre mbeshtetese.
Ecni pa frike ne siperfaqe te vrazhda, ne zona malore dhe ne pjerresi. Ne erresire do te levizni pa probleme pasi ai ka ndricues shume natyral per perdorim. Eshte thjesht perfekt.

S’ka stok

Përshkrimi

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Bastun Me Drite LED ”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Mos e merr parasysh