Bateri Portative

1,990 L

Bateri portative per karikim te telefonave

Kapaciteti i baterise eshte :2600 mAh

Permasa dhe pesh e vogel.

Parametrat:

Lloji baterise : EE Power Bar

Nje porte USB

Me ndricues

Krahaso

Përshkrimi

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Bateri Portative”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Dismiss