Beres Krepash Sonifer

3,490 L

Kategoria:

Përshkrimi

– Dizenjuar per pergatitjen dhe pjekjen e brumit te krepave te shijshem ne komoditetin e shtepise suaj.
– Praktik qe pershtatet ne cdo kuzhine.
– Ndertuar nga materiale te sigurta me siperfaqen e gatimit me veshje qe nuk ngjit.
– Fuqia: 1000 W
– Me permasa: 27 x 7 x 32 cm

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Beres Krepash Sonifer”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Mos e merr parasysh