Bërëse Picash

3,490 L

– Baza me karbon dhe alumin.
– Brenda është 36 cm, jashtë 38 cm.
– Kapak i tejdukshëm xhami.
– Termostat i rregullueshëm.
– Fuqia 1500 W

S’ka stok

Kategoria:

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Bërëse Picash”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Mos e merr parasysh