Biçikleta Max 27.5″ Alpine

28,990 L

Kategoria:

Përshkrimi

Biçikleta 27.5″ ju ofron përdorueseve një model te ri biçiklete inovative me strukturë të vecantë. Ndenjësja dhe struktura e saj alumini ofron komoditet maksimal si ne rruge të drejtë dhe malore. Biçikleta ka nje sistem suspensioni për te ulur tronditjet gjatë rrugetimit ne rrugë me terren të veshtirë. Ajo ofron një rehati maksimale, udhëtim të besueshëm në të gjitha llojet e terrenit.

  • Rrota : 27.5″
  • Struktura : Alumini

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Biçikleta Max 27.5″ Alpine”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Mos e merr parasysh