Bicikleta Max Cross Green – Pro 26″

16,990 L

Krahaso
Kategoria:

Përshkrimi

Biçikleta 26″ ju ofron përdorueseve një model të ri biçiklete inovative me strukturë të vecantë. Ndenjësja dhe struktura e saj prej celiku ofron komoditet maksimal si në rrugë të drejtë dhe malore. Biçikleta ka një sistem suspensioni për të ulur tronditjet gjatë rrugëtimit në rrugë me terren të veshtirë. Ajo ofron një rehati maksimale, udhëtim të besueshëm në të gjitha llojet e terrenit. Sistem transmisioni me 18 shpejtësi.

Ka nje peshë 17.5 kg dhe pedale alumini.

  • Rrota : 26″

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Bicikleta Max Cross Green – Pro 26″”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Dismiss