Biçiklete Max 12″ Pinky

7,990 L

Krahaso
Kategoria:

Përshkrimi

Kjo bicikletë 12″ e markës Max PINKY për fëmijë mbi 18 muajsh është dizenjuar për të dhënë kënaqësi dhe komoditet. Kjo bicikletë pasqyron një stil të vecantë me elementet që e karakterizojnë si trupi me një strukturë celiku, pedalet plastike dhe dy rrotat shoqëruese për të mbajtur ekuilibrin.Kjo biçiklete ka një sistem frenimi linear me peshë 9 kg.

  • Struktura : Celik
  • Rrota : 12″
  • Pedalet : Plastike
  • Pesha : 9 Kg

 

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Biçiklete Max 12″ Pinky”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Dismiss