Biçiklete Max 24″ Hummer Gri

18,990 L

Krahaso
Kategoria:

Përshkrimi

Biçikleta 24″ju ofron përdorueseve një model të ri biçiklete inovative me strukturë të vecantë. Është një biçikletë e fuqishme, e përshtatshme dhe ideale për turne nëpër qytet, për shtigje parku, fushë, etj.Kjo biciklete ka një strukturë alumini. Përveç kësaj, ajo përmban 21 ingranazhe, 7-shpejtësi zhvendosje në pjesën e pasme dhe 3 në pjesën e përparme.

  • Rrota : 24″
  • Struktura : Alumini
  • Pedalet : Plastike

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Biçiklete Max 24″ Hummer Gri”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Dismiss