Biçikletë Max 24″ Quenne, E bardhë

18,990 L

Krahaso
Kategoria:

Përshkrimi

Biçikleta 24″ ju ofron përdorueseve një model të ri biçiklete inovative me strukturë të vecantë. Është një biçikletë e fuqishme,e përshtatshme dhe ideale për turne nëpër qytet, për shtigje parku, fushë, etj.Kjo bicikletë ka një strukturë alumini. Përveç kësaj, ajo përmban 21 ingranazhe, 7-shpejtësi.

  • Rrota : 24″
  • Struktura : Alumini

 

 

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Biçikletë Max 24″ Quenne, E bardhë”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Dismiss