Biçikletë Max 29″ Runner Portokalli/E zezë

19,990 L

Kategoria:

Përshkrimi

Biçikleta 29″ ju ofron përdorueseve një model të ri biçiklete inovative me strukturë të vecantë. Ndenjësja dhe struktura e saj alumini ofron komoditet maksimal si në rrugë të drejtë dhe malore. Biçikleta ka nje sistem suspensioni për te ulur tronditjet gjatë rrugetimit në rrugë me terren të veshtirë. Ajo ofron një rehati maksimale, udhëtim të besueshëm në të gjitha llojet e terrenit.

  • Rrota : 29 ”
  • Struktura : Alumini

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Biçikletë Max 29″ Runner Portokalli/E zezë”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Mos e merr parasysh