Biçikletë Max East Cost 20″, E kuqe

21,990 L

Kategoria:

Përshkrimi

Ajo ka të gjitha tiparet e bicikletave më të mëdha, kështu që femija juaj mund të fillojë të ushtrojë stilet e lira, edhe nëse nuk është mjaft i gatshëm për një biçikletë me të madhe. Kjo biçikletë 20″ ka nje timon te drejte, trup çeliku të qëndrueshm sistem transmisioni me 6 shpejtësi. Ajo gjithashtu ka një ndenjesë për rehati optimale, madje edhe gjatë rrugeve të gjata. Telat e disjeve, trupi, timoni prej çeliku dhe rrotat ofrojnë shume stabilitet gjatë ecjes në rrugë.Kjo biçikletë ka një sistem frenimi linear me peshë 13.5 kg dhe pedale plastike.

  • Struktura : Celik
  • Rrota : 20″
  • Pedalet : Plastike
  • Pesha : 13.5 Kg

 

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Biçikletë Max East Cost 20″, E kuqe”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Mos e merr parasysh