Biçikletë Max East Cost 20″, Gri

21,990 L

Kategoria:

Përshkrimi

Dizajn origjinal, jashtëzakonisht sportiv dhe stukturë solide, kjo biçikletë dallohet nga mijëra biçikleta të tjera. Biçikleta është ndërtuar me vëmendje të madhe në detaje, si në teknikë dhe model. Kujdes i është kushtuar gjithashtu dhe rehatisë. Biçikleta ka një ndenjëse të rehatshme dhe të rregullueshme.

  • Rrota : 20”

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Biçikletë Max East Cost 20″, Gri”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Mos e merr parasysh