Biçikletë, Max, Gentleman, 28″, Gri

27,990 L

Krahaso
Kategoria:

Përshkrimi

Kjo biçikletë i ofron përdorueseve një model të ri biçiklete inovative me strukturë të veçantë. Ndenjësja dhe struktura e saj ofrojnë  komoditet maksimal si në rrugë të drejtë dhe malore. Biçikleta ka një sistem suspensioni për të ulur tronditjet gjatë rrugëtimit në rrugë me terren të vë shtirë. Ajo ofron një rehati maksimale dhe udhëtim të besueshëm në të gjitha llojet e terrenit.

  • Rrota : 28”

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Biçikletë, Max, Gentleman, 28″, Gri”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Dismiss