Biçikletë Max, GMX 20″, E Bardhë

18,990 L

Kategoria:

Përshkrimi

Ajo ka të gjitha tiparet e bicikletave më të mëdha, kështu që femija juaj mund të fillojnë të ushtrojë stilet e lira, edhe nëse nuk është mjaft i gatshëm për një biçikletë me të madhe. Kjo biçikletë 20″ka nje timon të drejtë, trup çeliku të qëndrueshm dhe sistem transmisioni me 6 shpejtësi.Ajo gjithashtu ka një ndenjesë për rehati optimale, madje edhe gjatë rrugeve të gjata. Telat e disqeve, trupi, timoni prej çeliku dhe rrotat ofrojnë shume stabilitet gjatë ecjes në rrugë.Kjo biçikletë ka një sistem frenimi linear me peshë 13.5 kg dhe pedale plastike.

  • Struktura : Celik.
  • Rrota : 20″.
  • Pedalet : Plastike.
  • Pesha : 13.5 Kg.

 

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Biçikletë Max, GMX 20″, E Bardhë”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Mos e merr parasysh