Bicikletë Max Reazor 24″

22,990 L

Kategoria:

Përshkrimi

Bicikletë Max Reazor, me 7 nivele shpejtësie.

Nje model sportiv, me ngjyre blu.

Madhësia e rrotave 24″, pedale plastike me kasë celiku.

Është e përshtatshme dhe ideale për shëtitje dhe aktivitete sportive.

Kjo bicikletë ka një strukturë të fortë celiku.

Madhësia e timonit 58 cm, madhësia e diskut 13”.

Pjesë e rëndësishme e bicikletës është edhe amortizatori, i cili do të eleminojë tronditjet gjatë ecjes.

 

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Bicikletë Max Reazor 24″”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Mos e merr parasysh