Biçikletë Max RS-1 20″, E Gjelbër

16,990 L

Kategoria:

Përshkrimi

Ajo ka të gjitha tiparet e bicikletave më të mëdha, kështu që femija juaj mund të fillojë të ushtrojë stilet e lira, edhe nëse nuk është mjaft i gatshëm për një biçikletë më të madhe. Kjo biçikletë 20″ ka një timon të drejtë, trup çeliku të qëndrueshm, sistem transmisioni me 6 shpejtësi. Ajo gjithashtu ka një ndenjesë për rehati optimale, madje edhe gjatë rrugëve të gjata. Telat e disjeve, trupi, timoni prej çeliku dhe rrotat ofrojnë shume stabilitet gjatë ecjes në rrugë.Kjo biçikletë ka një sistem frenimi linear me peshë 12.5 kg dhe pedale plastike.

  • Struktura : Celik
  • Rrota : 20″
  • Pedalet : Plastike
  • Pesha : 12.5 Kg

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Biçikletë Max RS-1 20″, E Gjelbër”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Mos e merr parasysh