Biçikletë Max RS-1 20″ Silver

16,990 L

Kategoria:

Përshkrimi

Kjo bicikletë i ofron përdorueseve një model të ri inovativ me strukturë të vecantë. Ndenjësja dhe struktura e saj ofrojnë komoditet maksimal si në rruge të drejte dhe malore. Biçikleta ka një sistem suspensioni për të ulur tronditjet gjatë rrugëtimit në rrugë me terren të veshtirë. Ajo ofron një rehati maksimale, udhëtim të besueshëm në të gjitha llojet e terrenit.

• Struktura : Celik
• Rrota : 20″
• Pedalet : Plastike
• Pesha : 12.5 Kg

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Biçikletë Max RS-1 20″ Silver”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Mos e merr parasysh