Bilardo Për Fëmijë

1,690 L

Përshkrimi

Bilardo

Bilardo për të gjithë adhuruesit e kësaj loje.

Përfshin të gjithë elementet që duhen për lojën: tavolinën e bilardos, steket dhe gurët e bilardos.

Përmasat: 49.5 x 38 x 15.5 cm.

Përshtypje

Ende nuk janë shkruar përshtypje.

Shkruani përshtypjet për “Bilardo Për Fëmijë”

Transport falas për porosi mbi 5,000 lekë! Mos e merr parasysh