Bleeding Rim Cherry

1,000 L

Kategori:

Përshkrim

Produkt inovativ dhe profesional i projektuar për pastrimin e disqeve  të rrotave nga papastërtitë metalike, ndryshku dhe pluhuri nga jastëkët e frenave.

Emri i tij rrjedh nga ngjyra e kuqe që krijohet kur produkti bie në kontakt me papastërtitë.

Kjo tregon qartë se sa papastërti eshte  grumbulluar në disqe të rrotave. Produkti ka një qëndrueshmëri xheli dhe është i trashë dhe  depërton lehtësisht në të gjithë sipërfaqen e diskut  të rrotës.

Produkti mund të përdoret për pastrimin e rrotave të aluminit, kromit dhe rrotave të smaltuara.Aromë qershie!

  Përdorimi:

  1. Spërkatni produktin në pjesë të ndyra të diskut.
  2. Prisni rreth 2-3 minuta derisa produkti të funksionojë plotësisht. Shenjat e para të ngjyrës së kuqe duhet të jenë të dukshme pas disa çastesh.
  3. Lani pjesën e disqeve me ujë me presion të lartë

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Bleeding Rim Cherry”